П’ять причин для того, щоб купити сонячну електростанцію.

183 views

 

 

Привіт усім глядачам та любителям сонячноі енергії. Сьогоднішнє своє відео хочу розпочати з причини. На кожну дію в нашому житі є своя причина. А на те щоб поставити власну сонячну електростанцію в мене є аж п’ять  пичин. Про них у сьогоднішньому випуску.

   1 Причина чому варто купувати СЕС бо це Економічно вигідно.

 В нас на каналі є відео: Сонячна електростанція як бізнес, але сьогодні я просто  порівняю з банківським вкладом. Давайте візьмемо 20 000 тисяч доларів і спробуємо покласти на дипозит в банк. Я пошукав відсотки і знаєте яка максимальна відсоткова ставка? Аж 5.3% річних. І думаю що ви згідні що ризик не забрати кошти є завжди. Тепер ми купуємо сонячну електростанцію за 20 000 доларів підключаємось до зеленого тарифу і отримуємо за рік 34%. Звідки цифри? 38 000 кВт множимо на 0,16 євроцента отримуємо 6080 Є множимо на 1.1 і отримуємо в доларах 6688 $. Да ми теж ризикуємо але не більше ніж вкладаємо в банк тому що станція стоїть у нас на подвірї.

   2 Причина це перспектива.

Сьогодні все розвивається з великою скорістю. І взявши курс  в сторну альтернативної енергетики є дуже перспективно. На сьогоднішній день ми бачимо як компанія тесла обігнала усіх конкурентів а автовиробництву, і скажіть чи 10 років тому ми з вами  могли про таке подумати? Ні ніхто в таке не вірив. Тому альтернативна енергія є перспективною по всій планеті.

 Наступна 3-тя  причинна на мою думку  СЕС це – просто і не потрибує додаткової роботи.

Зновж таки якщо порівнювати з якимсь бізнесом, то Сонячна електростанція майже не потрибує фізичної праці. Всн що потрібно це обкосити траву кругом станції і можливо 2-3 рази на рік помити станцію. Все це всі фізичні затрати. Це майже як дипозит в банку, сонечко світить а ви отримуєте дохід.

   4 Причина це енергонезалежність.

Не скажу повна енергонезалежність але все ж таки незалежність. Чому? Дивіться коли в нас є станція ми користуємось своєю енергією, а надлишок продаємо в державу і заробляємо кошти. Середнє домогосподарство споживає від 2500 кВт до 3500 кВт на рік.  А станція 30кВт в середньому виробляє від 38 000 кВт до 42 000 кВт на рік.  І як не крути ми з легкість зможемо використовувати станцію для власних потреб в світлу частину доби.

І остання 5-та причина це – екологічно чиста енергія.

Про альтернативну енергію говорить увесь світ. Передові держави приймають закони про альтернативну енергію. Саме тому однією з вагомих причин придбати СЕС є піклуваня про екологію. І це дуже добре подбати про майбутнє.

Це були мої пять причин чому варто вкладати кошти в Сонячну електростанцію. Якщо в вас є свої причини пишіть їх під відео у коментарях, буду радий почитати.  Слідкуйте за нами підписуйтесь на наш канал рекомендуйте друзям. Ясного неба і теплих променів.